Tagasiside

Kliendid ja partnerid

AS Glamox tegi 2016 aastal kontoris remonti ja kerkis üles ka vajadus uuendada põrandakatteid. Vana PVC kate oli kulunud ja kohati ka katki. Esialgu plaanisime materjali vahetust, kuid siis nägime Dr. Schutzi reklaami ja otsustasime hoopis põrandakatete pinda puhastada ning katta uue kaitsekihiga.

Kontorites ja söögisaalis sai uuendatud 340 m2 põrandapinda ning oleme tulemusega väga rahul. Põrandal on sootuks teine väljanägemine nagu oleksime paigaldanud uue põrandakatte. Tahaksime ka välja tuua vastupidavust, sest nimetatud põrandapinnad on väga aktiivses kasutuses ja tänaseni väga heas korras ning ei näita kulumise märke.

Virve Jõgeva

GLAMOX HE AS juhatuse esimees ja Keila tehase juht

Kuna Muusa Majutus OÜ on loodud peamiselt Eesti Kunstiakadeemia ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia tudengite aastaringseks majutamiseks, leiavad kõik meie pinnad väga intensiivset kasutust.

Ruumide pikaajalise üürimise tõttu puudub meil võimalus tuhandeid ruutmeetreid põrandapinda regulaarselt hooldada ning seetõttu on kestev PU kaitsekiht parim lahendus, et tagada põrandakatete kestvus ja hea väljanägemine pikkadeks aastateks.

Andri Laaneloog

Muusa Majutus OÜ juhataja

Pärnu Väikeloomakliinikus on põrandapindadel suur koormus, nii koerad, omanikud kui ka personal ning otse loomulikult desinifektsioonivahendid. Siiani oleme kasutanud vahatamise teenust, mis annab ilusa tulemuse ca 2-3 kuuks hinnaga 500 eurot ja seda vähemalt 1-2 korda aastas. Vahatamise miinuseks meie asutuses on see, et alati ei saa põrandapindu ideaalselt puhtaks ja kindlasti ei saa kätte kõiki karvu, mille tulemusena vahatatakse need ikka ja jälle põrandasse.

Sellest rääkimata, et enne igat vahatamist tuleb mööbel kokku korjata. Ja kindlasti on vahatamise suureks miinuseks see, et enamkasutatavad käiguteed kuluvad ära ja lähevad suhteliselt ruttu inetuks. Kui kuulsime spetsiaalse PU kaitsekihi kasutamise võimalusest, siis olin koheselt nõus proovima ja tulemuse on igati väärt. Põrandapind on puhas, sile ja läikiv ning mis peamine, seda on hea igapäevaselt puhastada. Hetkel on töötlusest möödas pea 2 aastat ja praeguseks pole sisse kulunud mingeid käiguradasid ja põrand on jätkuvalt nagu uus. Kes vähegi majanduslikult mõtleb ja kellele on oluline asutuse puhas ja ilus väljanägemine, sellele julgeks soovitada vahatamise asemel kindlasti PU-ga katmist. Vahatamine on eilne päev!

Dr. Marti Lasn

Kenno Väikeloomakliinik juhatuse liige

Facebook
Twitter

Comments are closed.