Tooted

tooted-pais

Dr. Schutz – loodud kestma!

PU siegelKõik meie põrandate taastamiseks, kaitseks ja hoolduseks mõeldud tooted ning tehnoloogia on välja töötatud Saksamaal Dr-Schutzˈi poolt, ning on loodud taluma ka kõige raskemaid tingimusi. Eranditult kogu tootevalik valmib otse Saksamaal asuvas tootmisüksuses, et tagada selle kõrge kvaliteet ning vastavus rahvusvahelistele sertifikaatidele.

Paljud meie põrandate taastamiseks ja disainimiseks loodud tooted valmivad vastavalt täpsele tellimusele. Kahekomponentsed ülivastupidavast polüuretaanist tooted segatakse lõplikult kokku alles meie kliendi objektil. Kokku segatud toodete kasutusaeg on ligikaudu 4h ning kõik põrandakattele kantavad tihenduskihid tuleb teineteisele kanda hiljemalt 12h jooksul – siit ka meie tööde teostamise kiirus.

Kuna parima tulemuse saavutamise eeltingimuseks on täielikult puhas põrand, on sageli kõige töömahukam osa meie teenuse juures vaha eemaldamine. Paraku on tõsiasi see, et igakordsel vahatamisel (mida tihti tehakse 1-2 korda aastas) ei kiputa alati vana vahakihti täielikult eemaldama – nii „määritakse“ aastate jooksul põrandale mitu kihti vaha, mis lõpptulemusena seovad endas palju mustust ja muudavad põrandapinna inetult läikivaks, rasvaseks ning ebahügieeniliseks. Põrandalt eemaldatud vaha meenutab seetõttu tihtipeale karvade ja mustusega segatud “margariini”.

Eelnevast tulenevalt ongi kõige mõistlikum kanda Dr-Schutz-i kaitsev kattekiht põrandakattele vahetult peale selle paigaldamist – kui see on veel uus ja vahatamata. Nii on töömaht väiksem ja põrandakate säilitab aastaid oma uue väljanägemise.

Kinnitamaks meie toodete konkurentsitut vastupidavust, anname töödeldud põrandatele vastavalt tootele ja kasutustingimustele kuni 5-aastase garantii kulumise vastu.

Erinevalt põrandale kantavast vahakihist (millel on reeglina kõrgläige), saab meie pakutavate toodete puhul valida läikeastet ekstra matist kuni kõrgläikeni. Lisaks läbipaistvale kaitse- ja kattekihile on võimalik põrandaid värvida ja disainida kõikide RAL kataloogi toonide järgi.

Loomulikult saab meie poolt töödeldud põrandaid katta meie toodetega üha uuesti ja uuesti.

Muutes nii põrandakatte disaini, või kattes seda näiteks iga 10 aasta tagant uue kaitsekihga, võite oma põrandaid kasutuses hoida kasvõi sadu aastaid – säästes seeläbi keskkonda ja vahendeid.

Kõik Dr-Schutz-i põrandate kaitseks ja taastamiseks mõeldud süsteemid kuuluvad tootesarja WaxNoMor, mis tähendab, et töödeldud põrandapind on nii tihe (mitte libe), et mustus ei saa enam tungida põranda pooridesse. Teie põrandakatte puhastamine muutub igapäevaselt lihtsamaks ning loomulikult kaob vajadus korraldada iga-aastaseid vahatamisprotseduure.

Iseenesest mõistetavalt ei vaja meie poolt töödeldud põrandad mingit erilist kohtlemist ning igapäevane piiranguteta põrandate kasutamine võib alata juba 12 h peale tööde lõpetamist.

Omalt poolt ja Teie soovil, pakume Teile ka põrandate igapäevaseks hoolduseks mõeldud puhastuskeemiat otse Dr-Schutz-ilt.

Testitud ja tunnustatud!

Ei kulu isegi peale 25 000 pööret

EPH Dresdeni Tehnikaülikooli arenduse ja testimise labor kinnitab PU Sealeri vastavust sertifikaadi DIN EN 14085 (kulutamise test) nõuetele. Peale 25 000 kulutamise tsüklit (pööret) saavutati hinnang „nähtavate muutusteta“.

Parim hinnang tervise ja keskkonna kaitses

PU Sealer ja PU Antislip on testitud GEV assotsatsiooni poolt. Vastavalt Euroopa emissiooni testi normidele saavutati tulemus “väga madal emissioon”, mis kinnitab ohutust elusolendite tervisele ja keskkonnale.

Kõrgeim vastupidavus

FIGR Teadusuuringute ja katsete Instituut ja FRK Puhastustehnoloogia Instituut viisid läbi võrdluskatsed. PU Sealer saavutas 6 korda pikema vastupidavuse kui ükski teine tavapärane põrandate tihendamiseks ja kaitseks loodud toode.

Suurepärane keemiakindlus

Dresdeni Tehnikaülikooli arenduse ja testimise labor viis läbi testid hindamaks vastupanu agressiivsetele ainetele. PU sealer ja PU Anticolor läbisid keemia taluvuse katsed vastavalt DIN 68861 sertifikaadile ning täitsid kõik nõuded B1 tasemel. 100% vastupidavus kõikidele plastifikaatoritele.

Ei soodusta põlemist

Tuleohutusel on aina kasvav roll hoonete kasutamises ning seetõttu on PU Sealer läbinud Dresdeni Materjalide Testimise Instituudis katsed vastavalt standardile EN 13501-1. PU Sealer ja PU Anticolor ei soodusta põlemist ning ei muuda seeläbi põrandakatete tulepüsivusklassi.

Sobib staatilist laengut juhtivatele põrandatele

Vastavalt EPH testis saavutatud tulemustele täidab PU Sealer sertifikaadi DIN EN 61340-5-1 nõuded (ESD) staatilise laengu tekkimise vältimiseks. PU Sealer on vastavuses TRBS 2153 nõuetega ning sobib seetõttu kasutamiseks ka plahvatusohuga hoonetes.

Ohutu

PU Sealer on kuulutatud turvaliseks Saksamaal asuva akrediteeritud materjalide testimise labori ISEGA poolt. PU Sealer sobib kasutamiseks nii toidutööstustes kui ka toidu käitlemisega seotud hoonetes.

Libisemiskindlus ka märgades tingimustes

PU Antislip on testitud ZUS Instituudis Pilzenis, kus tootele omistati sertifikaat DIN 51097, mis kinnitab libisemiskindlust paljajalu märgades tingimustes.

Esimene, kes on saavutanud kasutusloa

Saksamaa Ehitustehniline Instituut, kes kontrollib liiduriikides ehitusnormide täitmist, on tunnustanud PU Sealerit kui esimest püsivate põrandate viimistlustehnoloogiat ning on andnud välja vastava kasutusloa.

Sobiv spordipõrandatele

Turvalisus spordipõrandatel on äärmiselt oluline ning seetõttu on PU Sealer läbinud sobivustestid Stuttgardi Ülikooli Materjalide Testimise Instituudis (MPA institute). PU Sealerˈiga töödeldud pvc- ja linoleumpõrandad läbisid katsed vastavalt DIN 18032 nõuetele suurepäraste tulemustega ja saavutasid suure tunnustuse.

Tunnustatud libisemiskindlus

BGIA – Saksamaa Tööohutuse Instituut kinnitab vastavalt Euroopa kehtivatele õigusaktidele, et PU Sealer ja PU Sealer Antislip sobivad nii toitlustus kui ka meditsiinivaldkonda, täites probleemideta R9 ja R10 nõuded libisemiskindlusele. PU Sealer ja Antislip on läbinud Ühendkuningriigis SATRA Sõltumatu Uurimise ja Testimise Organisatsioonis “British Bendulum” (libisemiskindlus) testi vastavalt BS Standardile 7976-2.

tooted-logod

Dr. Schutz on maailma juhtiv põrandate innovatiivsete hooldusvahendite tootja.

Dr. Schutz põrandate PU katte tehnoloogia.
Dr. Schutz’i vastupidavad ja kõrge kvaliteediga tooted on sobivad paljudele kattematerjalidele nagu linoleum, kumm, epoksiid, kvartsvinüül, vinüül, plastik ja mineraalsed materjalid. Meie tooted aitavad tagada põrandate pika eluea, andes neile õige kaitse ning suurendades nende kasutusturvalisust.

Facebook
Twitter

Comments are closed.